iki kule eskişehir

şehrin en gözde noktasında, yeni bir yaşam tarzı

yüksek standartları olan kaliteli bir yaşamı benimsemiş herkes için

yaşadığınız yer hayata bakış açınızı ve yaşam tarzınızı belirleyen yerdir. iki kule residence ile size sadece bir yaşam alanı vaat etmiyor, merkezi konumu, modern mimarisi, estetik iç mekan dizaynı ve konforu ile kendinizi, ait olduğunuz yerde hissetmenizi hedefliyoruz.

kalite ve keyfi bir arada yaşayın

iki kule bünyesindeki birinci sınıf hizmet veren restoran ve kafeler, günün yorgunluğunu atabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz sıcak ve keyifli sohbetlerinizin adresi olacak.

görmeyi özlediğiniz yeşil

huzur dolu anlar yaşamanız için ayrılan geniş rekreasyon alanları ve peyzaj düzenlemeleri ile doğayla iç içe olmanın keyfini yaşayın.

kendinize zaman ayırmanın ayrıcalığını yaşayın

sizin ve ailenizin rahatı için, her şeyin en ince ayrıntısına kadar özenle düşünüldüğü iki kule 'de tüm detaylarla 7 gün 24 saat ilgilenecek bir işletim sistemi bulunuyor.

eskişehir'in en prestijli yaşam projesi

iki kule residence; sizlere vazgeçemeyeceğiniz, alışılagelmişin dışında ve konforlu bir hayat sunuyor.

güvenli ve kazançlı bir yatırım

eskişehir'in gelişen yüzünde yer alan iki kule, şehrin prestijini arttıracak projesi ile değeri gün geçtikçe artacak bir yatırım fırsatı sunuyor.

kullanılan a sınıfı yapı malzemeleri, modern mimarisi ve donanımları, benzersiz konumuyla iki kule residence karlı bir yatırım değerine sahip.

otel & residence

iki kule; projesinde saygın ve kurumsal bir otele de yer vererek, her daim dinamik bir yaşam tecrübesi sunuyor.

şehrin en gözde noktasında, yeni bir yaşam tarzı

iki kule, konforlu ve kaliteli bir hayatı yaşamak isteyenler için yükseliyor. çevre yolları ve bağlantı yollarına olan yakınlığı kolay ve rahat bir ulaşım imkanı sağlarken, yanı başında bulunan avm'ler, eğlence merkezleri ve kültür parkları ile sosyal hayatın içinde rezidans yaşamının ayrıcalıklarını ayağınıza getiriyor

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

İki Kule Residence

Yorumlar

Yunus Emre Kapısına YakınTepebaşıEspark'a YakınAnadolu Üniversitesi'ne YakınEczacılık Kapısına YakınHoşnudiye MahallesiŞehir Merkezine Yakın

Sign By Pergel Digital Media

© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.