2023 yılında baştan aşağıya yenilenen konseptimizle, sizleri Eskişehir'deki eviniz Özel Koru Apart öğrenci evinde misafir etmeye bekliyoruz.

KORU APART, özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda görev yapmaktadır. Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve cumhuriyetçi bir nesil yetiştirmek için TEZİŞÇİ GRUP 1999 yılından bu yana eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

AMACIMIZ

Öğrencilerimizin eğitim süreci boyunca huzurlu, güvenli, kaliteli ve rahat bir ortamda barınma ihtiyaçlarını karşılamak ve bu konuda tüm beklentilerinize cevap vermek, karşınıza çıkabilecek her türlü sorunla profesyonel kadro ile özveriyle yaklaşıp çözümler bulmaktadır.

BİNA ÖZELLİKLERİMİZ


Anadolu Üniversitesi Yunusemre kampüsüne, yürüyerek 2 dakika mesafede olup; şehir merkezine de yürüme mesafesindedir. Tramvay durağı ve otobüs durağı binamıza yakındır.
Binalarımız en başından itibaren öğrencilerimize yönelik tasarlandığından güvenlik, konfor ve kullanılabilirlik konusunda sorunsuzdur. Elektrik, su, yakıt, barınma, kablosuz internet, güvenlik hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Binanın genelini yayın alanına alan kablosuz internet sistemimiz öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Güvenlik 7/24 görevlilerimiz ve kamera sistemimiz tarafından sağlanır.


DAİRELERİMİZ

  • Suit : Amerikan mutfaklı bir oda ve wc-banyodan oluşan odamızda daire tamamen size aittir.
  • 1+1 : Karşılıklı iki oda vardır. Odada tek kalınır, mutfak ve banyoyu iki öğrenci kullanır.
  • Dairelerimiz Lüks ve standart olarak da ikiye ayrılır.

 

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Apart Seçimi

Mesafe Seçimi

Koru Apart

Yorumlar

Sema Torun - 2015-07-29 07:13:33

Üniversiteyi kazanıp da Eskişehir sokaklarında tedirgin bir şekilde Apart ararken içimize en çok orası sinmişti ve iyi ki de sizinle birlikte 4 yılımı geçirdim. Herşeyi ile çok memnun kaldım. İyi ki varsınız.

Yunus Emre Kapısına YakınTepebaşıEspark'a YakınAnadolu Üniversitesi'ne YakınŞehir Merkezine YakınYenibağlar Mahallesi

Sign By Pergel Digital Media

© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.