UMAY APART

İlk misafirlerimizi beklediğimiz apartımızda, 40 odamız ve 50 yatak kapasitemiz mevcuttur. Binamız 2020 yapımı olup, deprem yönetmeliklerine uygun ve yangın güvenlik, itfaiye onaylı sertifika donanımlarına sahiptir.

Binamızın şık ve dekoratif iç - dış mimarisi her odada bireyselliğe önem vererek turizm ve yapı yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır. Çift cepheli binamızda misafirlerimizin uyku ve çalışma kalitesini arttırabilmek adına koyu renk cam tercih edilmiştir. Mevcut olan bahçemiz korunaklı bir alandır. Binamız dört katlı inşa edilmiş olup asansörümüz ile kolaylık sağlamaktadır. Oda kapılarımız 3o dakika yangına dayanımlı, duman geçirmez özelliklere sahiptir.

Apartımızda güvenliğiniz için 7 gün 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve özel sertifikalı güvenlik personellerimiz hizmet vermektedir.

Umay apart vizyon olarak bireyselliği ön planda tutmaktadır. Apartımızda 2 kişilik oda tercihi de sunmaktayız. Ortak alanlarımızda ise, kullanım kolaylığı sunan çözümler ile yanınızdayız.

Odalarımızın dekorasyonu ve sizler için seçtiğimiz özel olarak tasarlanan eşyalarımız, ortopedik ve kullanım konforu sağlayan kaliteli ürünler tercih edilmiştir. Uyku ve çalışma kaliteniz, konforunuz ve düzeniniz için tüm detayları düşünerek seçimler yapılmıştır.

Bireysel banyo ve tuvalet ( banyo aksesuarları ) ve havalandırma sistemi ile hijyenik, kişisel ve rahat bir ortam oluşturduk.

Odalarımızda bulunan mutfak, mutfak dolabı, ocak, buzdolabı ile kendi öğünlerinizi dilediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz.

Çalışma rahatlığınız için masa ve sandalyeleriniz, kilitli kitaplığınız her an yanı başınızda konumlandırılmıştır.

Masalarımız, bilgisayar ekipmanlarınızın kullanımı için prizlere yakındır. Her katta 2 adet olmak üzere wifi arttırıcı antenlerimiz sayesinde çalışmalarınızda problem yaşamamanız hedeflenmiştir.

Uyku konforunuz için yataklarımız 30cm yüksekliğinde, ortopedik olarak seçilmiştir. Işık problemi yaşamamanız için pencerelerimizde blackout perdeler tercih edilmiştir. Yatağınızın üzerinde ilk sizin kullanacak olduğunuz aleziniz, yastığınız, yorganınız, nevresim takımınız sizi bekliyor olacak.

Çamaşır makinesi, ütü, ütü masası, kurutma teli, elektrik süpürgesi, yer silme aparatları ve büyük mutfağımızda bulunan fırın, ocak, bulaşık makinesi, aspiratör, mikrodalga fırın gibi ihtiyaçlarınız hijyen kurallarına uygun şekilde dezenfekte edilip sonra sizlerin kullanımınıza sunulmaktadır.

Şehir merkezindeki lokasyonumuz sayesinde, tek araç ile üniversitelere ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Otobüs, tramvay, minibüs, taksi durağı hep yanı başınızdadır. İhtiyacınız olan her şeye merkezi konumumuz sayesinde rahatlıkla, ulaşım sıkıntısı yaşamadan erişebilirsiniz.

Umay Kız Apart ailesi olarak sizin için her şeyi önceden düşündük, hazırladık.

Biz artık hazırız ve siz misafirlerimizi bekliyoruz.

Bina Özellikleri

Oda Özellikleri

Hizmetler

Umay Apart

Yorumlar

Yunus Emre Kapısına YakınTepebaşıEspark'a YakınHoşnudiye MahallesiŞehir Merkezine Yakın

Sign By Pergel Digital Media

© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.